Спартак" (Варна) в Първа лига! "Септември" е на 1 т. от елита след 5-и  подарък поред от "Етър"
Спартак" (Варна) в Първа лига! "Септември" е на 1 т. от елита след 5-и подарък поред от "Етър"

Септември (София) - Спартак (Варна)

Септември (София) победи Спартак (Варна) с 4:2 в мач от - Новини 24/7

Септември (София) - Спартак (Варна) 1:1 (Развой на срещата по минути) -  Topsport.bg
Септември (София) - Спартак (Варна) 1:1 (Развой на срещата по минути) - Topsport.bg

Спартак (Вн) с важна победа срещу 10 от Септември (Симитли) | KotaSport

Спартак II загуби от Септември (Тервел) - Варна Спорт - Новинарски уебсайт  за спорт
Спартак II загуби от Септември (Тервел) - Варна Спорт - Новинарски уебсайт за спорт

ФК „Септември" Тервел и ФК “Спартак 1918” Варна | НА ЖИВО двубоят между ФК „ Септември" Тервел и ФК “Спартак 1918” Варна | By FC Spartak Varna, ФК Спартак  Варна | Facebook
ФК „Септември" Тервел и ФК “Спартак 1918” Варна | НА ЖИВО двубоят между ФК „ Септември" Тервел и ФК “Спартак 1918” Варна | By FC Spartak Varna, ФК Спартак Варна | Facebook

Септември - Спартак Варна - Gol

Спартак Варна се вклини в челния квартет

Спартак” Варна записа седма поредна победа срещу ФК “Септември” София с 2:1  – Spartak Varna
Спартак” Варна записа седма поредна победа срещу ФК “Септември” София с 2:1 – Spartak Varna

Футбол - Втора лига - 3ти кръг - ПФК Септември (София) - ФК Спартак (Варна)  - 04.08.2021 - Купи снимка - Lap.bg
Футбол - Втора лига - 3ти кръг - ПФК Септември (София) - ФК Спартак (Варна) - 04.08.2021 - Купи снимка - Lap.bg

Септември и Спартак (Варна) си разделиха по точка в мач от първенството

Пропусната дузпа лиши Септември от победа ВИДЕО

Септември - Спартак Варна 1:1 /репортаж/ - YouTube

Септември - Спартак (Варна)

Септември - Спартак Варна 1:1 /репортаж/ - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg

Спартак” Варна оглави Втора лига след трудна победа над “Септември” – Made  In Varna
Спартак” Варна оглави Втора лига след трудна победа над “Септември” – Made In Varna

Спартак и Септември завършиха наравно – 1:1 – Spartak Varna

Спартак не се даде на Септември за първа точка извън Варна - efbet Лига -  Dsport.bg
Спартак не се даде на Септември за първа точка извън Варна - efbet Лига - Dsport.bg

Фенският Спартак (Варна) с тежка домакинска загуба

Драма в края лиши Септември от победа срещу Спартак Варна - БГ Футбол -  efbet Лига - Gong.bg
Драма в края лиши Септември от победа срещу Спартак Варна - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg

Септември - Спартак Варна 1:1

НА ЖИВО Септември 1 1 Спартак Варна бърза размяна на голове преди почивката  | Новините ДНЕС
НА ЖИВО Септември 1 1 Спартак Варна бърза размяна на голове преди почивката | Новините ДНЕС