Локомотив София спечели I Дивизия при момчетата до 16 г.

Локомотив София

Цената да тренираш баскетбол

Националите по баскетбол до 16 години се класираха на полуфинал на  Европейското - Баскетбол - Dsport.bg
Националите по баскетбол до 16 години се класираха на полуфинал на Европейското - Баскетбол - Dsport.bg

БУБА Баскет спечели купата на международния турнир за млади баскетболни  таланти „София къп“ - отборът на Ивайло Желев завърши без загуба - Спорт -  Телеграф
БУБА Баскет спечели купата на международния турнир за млади баскетболни таланти „София къп“ - отборът на Ивайло Желев завърши без загуба - Спорт - Телеграф

Баскетболният Академик (София) прекрати съществуването си - Спорт - БНР  Новини
Баскетболният Академик (София) прекрати съществуването си - Спорт - БНР Новини

Николай Иванов: Младите момчета има къде да се доказват благодарение на  невероятната организация и професионализъм в НАЛБ | НАЛБ
Николай Иванов: Младите момчета има къде да се доказват благодарение на невероятната организация и професионализъм в НАЛБ | НАЛБ

Девойките стартират на Европейското по баскетбол за 18-годишни в София - По  света и у нас - БНТ Новини
Девойките стартират на Европейското по баскетбол за 18-годишни в София - По света и у нас - БНТ Новини

БТА :: Българският държавен тим по баскетбол за момчета до 16 години се  класира на полуфинал на Европейското в София
БТА :: Българският държавен тим по баскетбол за момчета до 16 години се класира на полуфинал на Европейското в София

А1 Академик София А

А1 Академик София

ОФИЦИАЛНО: Академик София спира дейността си - BBALL

БК ЦСКА - Баскетболен клуб ЦСКА. Гр. София, Баскетболна зала в местността  "Къро"
БК ЦСКА - Баскетболен клуб ЦСКА. Гр. София, Баскетболна зала в местността "Къро"

Баскетболен клуб БК ЦСКА, Баскетболна зала ЦСКА София, бул. „проф. Цветан  Лазаров“ 14 местността Къро, София. Тренровки по баскетбол за деца в  детската школа по баскетбол. Турнири 3х3. Турнири на ЦСКА
Баскетболен клуб БК ЦСКА, Баскетболна зала ЦСКА София, бул. „проф. Цветан Лазаров“ 14 местността Къро, София. Тренровки по баскетбол за деца в детската школа по баскетбол. Турнири 3х3. Турнири на ЦСКА

Академик (София) е шампион по баскетбол при юношите до 19 г.

Баскетболен клуб Атлетик София

България ще бъде домакин на Световното първенство по баскетбол за юноши! -  Арена Армеец град София
България ще бъде домакин на Световното първенство по баскетбол за юноши! - Арена Армеец град София